Literat

Literat - Agnieszka Pruska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pruska
WYMIAR
9,36 MB
NAZWA PLIKU
Literat.pdf
ISBN
8581697490710

OPIS

Wczesnym rankiem samotny biegacz pokonuje codzienną trasę między Sopotem a Gdańskiem. W wykopie przy ulicy Hallera niespodziewanie dostrzega siedzącą postać. Zaintrygowany zbliża się do niej, by z przerażeniem odkryć, że ma przed sobą mumię. Jak się okaże, znalezienie zwłok to dopiero początek serii makabrycznych zdarzeń.W szranki z psychopatycznym seryjnym zabójcą staje komisarz Barnaba Uszkier. W pogoni za mordercą będzie musiał też poznać się z członkami pewnego Klubu Miłośników Kryminałów…Agnieszka Pruska – autorka cyklu powieści z komisarzem Barnabą Uszkierem w roli głównej (Literat i Hobbysta). Podobnie jak jej bohater, ćwiczy aikido. Członkini Oliwskiego Klubu Kryminału, felietonistka i recenzentka serwisu Zbrodnia w Bibliotece. Czytelników zaprasza również na swoją stronę: www.agnieszkapruska.pl

OPRACOWANIE: MAREK ADAMIEC; WSPÓŁPRACA: H&M. literat (język polski): ·↑ 1,0 1,1 Hasło literat w: Słownik języka polskiego pod redakcją Witolda Doroszewskiego, Wydawnictwo Naukowe PWN.· ↑ Hasło literat w: Wielki słownik języka polskiego PWN, red. Stanisław Dubisz, t.

W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „literat" znajdują się 252 definicje do krzyżówek. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „literat" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne. literat 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI