Lincoln w Bardo

Lincoln w Bardo - George Saunders | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
George Saunders
WYMIAR
11,53 MB
NAZWA PLIKU
Lincoln w Bardo.pdf
ISBN
4821516544574

OPIS

Trwa wojna secesyjna, śmierć codziennie zbiera swe tragiczne żniwo. Pewnego zimowego dnia zabierze też chłopca imieniem Willie, ukochanego synka prezydenta Lincolna. Żałoba rodziców przybierze różne formy. Matka zamknie się w sobie. Ojciec rozpocznie conocne wędrówki do grobowca. Rozdarty między rozpaczą po stracie syna a odpowiedzialnością za kraj i obywateli, chce trwać w złudzeniu, że dziecko wciąż jest z nim. Osieroconego rodzica obserwują zjawy, a wśród nich Willie. Wzajemna miłość przyciąga ich do siebie, ale czy możliwe stanie się spotkanie? Obaj staną wobec bolesnych dylematów. Jak żyć po śmierci tych, których kochaliśmy? Jak odejść i zostawić na ziemi ukochane osoby?George Saundersw swej pierwszej powieści łączy i przełamuje znane nam gatunki literackie. Ta nowatorska forma i świeża jakość w literaturze zostały docenione prestiżową nagrodą Man Booker Prize.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Lincoln w Bardo" to bestsellerowa książka George'a Saundersa, za którą amerykański pisarz został nagrodzony prestiżową nagrodą Man Booker Prize w 2017 roku. W inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami z czasów wojny secesyjnej poruszającej powieści Saunders przenosi czytelnika w podróż na granicę rzeczywistości i metafizyki. Lincoln w Bardo Książka już od 32,43 zł - od 32,43 zł, porównanie cen w 23 sklepach.

Lincoln w Bardo - Saunders George. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI