Labirynt ognia. Seria Apollo i boskie próby. Tom 3

Labirynt ognia. Seria Apollo i boskie próby. Tom 3 - Rick Riordan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rick Riordan
WYMIAR
12,59 MB
NAZWA PLIKU
Labirynt ognia. Seria Apollo i boskie próby. Tom 3.pdf
ISBN
2167294804607

OPIS

Wspaniały bóg Apollo strącony przez Zeusa za karę na ziemię jest teraz nieporadnym nastolatkiem Lesterem Papadopoulosem. Aby odzyskać należne miejsce na Olimpie, Lester musi przywrócić do życia pięć Wyroczni, które zamilkły. W dodatku staje do tego niemożliwego wyczynu pozbawiony boskich mocy i związany obowiązkiem posłuszeństwa wobec wprowadzającej go nieustannie w zakłopotanie młodocianej córką Demeter imieniem Meg. Wielkie dzięki, tato.Z pomocą przyjaciół półbogów Lester zdołał przetrwać dwie próby: pierwszą w Obozie Herosów i drugą w Indianapolis, gdzie Meg otrzymała Mroczną Przepowiednię. Słowa, które wypowiedziała, siedząc na Tronie Pamięci, ujawniły, że złowrogi triumwirat rzymskich cesarzy planuje atak na Obóz Jupiter. Podczas gdy Leo leci na Festusie, aby ostrzec rzymski obóz, Lester i Meg muszą przedostać się przez Labirynt, by odnaleźć trzeciego cesarza – oraz Wyrocznię, która mówi zagadkami – gdzieś na południowym zachodzie Ameryki. W tej ponurej przepowiedni jest iskra nadziei: „Kopyta przewodnikiem będą w drogi trudach” – bohaterom będzie towarzyszył satyr, a Meg wie, do kogo zwrócić się o pomoc…

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > 4 tom cyklu "Apollo i Boskie próby" powoduje, że po przeczytaniu odczuwa się głęboki niedosyt i chęć przeczytania natychmiast kolejnej części, której nie ma. Tym razem, akcja rozgrywa się w obozie Jupiter.

... Napisz recenzję o produkcie: Labirynt ognia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI