Bambi. Cykl Herkules. Tom 3

Bambi. Cykl Herkules. Tom 3 - Mons Kallentoft | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mons Kallentoft
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Bambi. Cykl Herkules. Tom 3.pdf
ISBN
2006681840237

OPIS

Kolejne śledztwo inspektora Zacka Herry’ego!Widok, jaki ukazuje się oczom policjantów na jednej ze sztokholmskich wysp, jest makabryczny, wręcz surrealistyczny. Wygląda na to, że młodzi ludzie z wyższych sfer przeprowadzali jakieś hedonistyczne rytuały, których finałem była krwawa jatka. Kiedy dochodzi do kolejnego zbiorowego samobójstwa, policja nadal nie ma żadnego tropu.Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od dawna życie inspektora policji kryminalnej Zacka Herry’ego toczy się właściwym torem. Ta dobra passa trwa jednak tylko chwilę. Koszmarna osobista tragedia, już wkrótce po raz kolejny przewraca jego świat do góry nogami. Mimo to Zack uważa, że jest w stanie rozwiązać sprawy samobójstw – jeśli tylko pójdzie tropem śmiercionośnych różowych tabletek z wizerunkiem Bambiego.Podobnie jak w dwóch poprzednich częściach cyklu autorzy otwierają przed czytelnikami wrota do brutalnego sztokholmskiego świata przestępczego, zapewniając równie wartką, pełną napięcia fabułę. I równie przerażającą.

Wygląda na to, że młodzi ludzie z wy Cykl z Joanną Chyłką ... Szczegółowe informacje na temat książki Herkules Tom 3 Bambi.

Tom 3. Bambi (e-book) - Ceny już od 23,02 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI