Wszystkie dobre rzeczy

Wszystkie dobre rzeczy - Fisher Clare | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fisher Clare
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie dobre rzeczy.pdf
ISBN
1177762571603

OPIS

Dwudziestojednoletnia Beth jest w więzieniu. Zrobiła coś tak złego, że nie zasługuje na to, by jeszcze kiedykolwiek poczuć się dobrze.Jednak jej terapeutka, Erika, nie zamierza spisywać Beth na straty. Prosi dziewczynę o sporządzenie listy wszystkich dobrych rzeczy w jej życiu. Skazana zaczyna odtwarzać swoją historię, począwszy od wspólnego milczenia z Przybranym Tatą Nr 1, przez flirtowanie w kinie w środy z Orange, aż po moment, kiedy pierwszy raz poczuła zapach główki swojego dziecka. Ale pod koniec historii Beth musi skonfrontować się z tą złą rzeczą, którą zrobiła…Jaka prawda kryje się za zbrodnią, której się dopuściła? I czy każdy, nawet najbardziej zły człowiek, zasługuje na szansę, by się zmienić?– Mam wypisać dobre rzeczy, które mnie w życiu spotkały?– Tak.– A co, jak… nie uda mi się nic wymyślić?Jeżeli nigdy nie widzieliście smutnego uśmiechu, to powinniście zobaczyć uśmiech Eriki w tamtym momencie.– Uda ci się.(fragment)Clare Fisher urodziła się w Londynie w 1987 roku. Ukończyła studia magisterskie z Creative and Life Writing w Goldsmiths College na Uniwersytecie Londyńskim i obecnie pracuje w księgarni w Leeds. Jest wnikliwą obserwatorką, a inspirację do powieści czerpie z długoletniego zainteresowania tematem wykluczenia społecznego i sposobu, w jaki dotyka ono wrażliwe kobiety. Wszystkie dobre rzeczy to jej pierwsza powieść.

Zbliżamy się mimowolnie do Beth. Wszystkie dobre rzeczy, Fisher Clare, 31,5 zł. Dwudziestojednoletnia Beth jest w więzieniu.

Trafiła za swój czyn do więzienia i tam rozpoczęła terapię pod okiem Eriki. Dziewczyna jest przekonana, że zrobiła coś tak bardzo złego, że nie zasługuje na nic dobrego w swoim życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI