Toskania i Wenecja. Travelbook. Wydanie 3

Toskania i Wenecja. Travelbook. Wydanie 3 - Agnieszka Masternak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Masternak
WYMIAR
8,43 MB
NAZWA PLIKU
Toskania i Wenecja. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
3149034157864

OPIS

Toskania i Wenecja niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów.Toskania oszałamia niezliczonymi zabytkami i jednocześnie kusi spokojem prowincji. To raj dla miłośników historii sztuki, miejskich spacerów i wycieczek pełnych malowniczych widoków.Wenecja uwiedzie swoją niepowtarzalną atmosferą, przepychem muzeów i pałaców, gondolami leniwie snującymi się po kanałach.Artystyczne stoliceArcydzieła gotyku i renesansuWinnice, gaje oliwne i cyprysyPlaże, klify i morzeWeneckie kanały i wyspyPrawdziwa włoska kuchnia

Wydanie 3 - 7439520835 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-03-13 - cena 19,25 zł Książka Toskania i Wenecja autorstwa Masternak Agnieszka , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 21,99 zł .

To raj dla miłośników historii sztuki, miejskich spacerów i wycieczek pełnych malowniczych widoków. ... Toskania i Wenecja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI