Deadline. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 26

Deadline. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 26 - Sandra Brown | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra Brown
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Deadline. Kolekcja Mistrzynie Kryminału Obyczajowego. Tom 26.pdf
ISBN
8903124108493

OPIS

Kolekcja powieści łączących kryminalno-sensacyjną intrygę z wątkami obyczajowymi. To książki trzymające w napięciu, z atmosferą tajemnicy i zagrożenia, pełne zwrotów akcji, z zaskakującym zakończeniem. Wiele z nich to światowe bestsellery. Autorkami jest pięć popularnych pisarkek: Mari Jungstedt (Szwecja), Joy Fielding (Kanada), Karin Wahlberg (Szwecja), Sandra Brown (USA) oraz Rosamund Lupton (Wielka Brytania). Po raz pierwszy ich książki zostały wydane w jednej, eleganckiej kolekcji.Dziennikarz Dawson Scott wrócił niedawno z Afganistanu. Przywiózł ze sobą koszmary, które nie pozwalają mu spać w nocy i stres, który towarzyszy mu w dzień. Pewnego dnia dowiaduje się, że pojawiły się nowe informacje w nierozwiązanej sprawie sprzed lat. Wyjeżdża do Savannah, gdzie toczy się proces o domniemane morderstwo byłego komandosa Jeremy’ego Wessona, syna pary groźnych terrorystów. Zainteresowanie dziennikarza rośnie, gdy miejsce dla świadków zajmuje była żona Wessona, Amelia. Scott wbrew sobie obdarza ją i jej synków coraz głębszym uczuciem. Kiedy zatrudniona przez Amelię niania zostaje zabita, sprawa przybiera niespodziewany obrót. Scott walcząc z własnymi demonami, odkrywa pewną tajemnicę.

Okręty Polskiej Marynarki Wojennej 27. My Little Pony Magiczna Kolekcja 27.

BiblioNETka to również duża baza wiedzy o książkach i ich recenzje. Mistrzynie Kryminału Obyczajowego Pobierz link; Facebook; Twitter; Pinterest; Adres e-mail; Inne aplikacje - kwietnia 09, 2018 Tę serię możemy kupić w kioskach. Wypisałam całość serii, ale nie wszystkie książki ukazały się jeszcze w kioskach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI