41 dni nadziei (wydanie filmowe)

41 dni nadziei (wydanie filmowe) - Susea McGearhart | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susea McGearhart
WYMIAR
11,65 MB
NAZWA PLIKU
41 dni nadziei (wydanie filmowe).pdf
ISBN
2308951602198

OPIS

Film inspirowany książką na ekranach kin.W rolach głównych: Shailene Woodley ("Gwiazd naszych wina") oraz Sam Claflin ("Zanim się pojawiłeś", "Igrzyska śmierci").Kiedy Tami poznaje Richarda, szybko zdaje sobie sprawę, że to mężczyzna jej życia – oboje kochają przygodę i żeglowanie. Wkrótce zostają parą i razem wyruszają jachtem z Tahiti do Kalifornii. Spokojna podróż zakochanych staje się koszmarem, gdy tropikalny sztorm zmienia się w potężny huragan. Zdając sobie sprawę ze śmiertelnego zagrożenia, Richard nakazuje ukochanej schronić się pod pokładem. Chwilę później gigantyczna fala uderza w jacht i kobieta traci przytomność. Gdy ją odzyskuje, łódź jest zniszczona, maszty połamane, a silnik i radionadajnik uszkodzone..."41 dni nadziei" to poruszająca opowieść o walce z bezmiarem oceanu i własną słabością w oczekiwaniu na ratunek. To historia o sile woli, odwadze, zaradności i nadziei."Historia Tami niesamowicie mnie poruszyła. Jest ona żywym dowodem na to, że siła miłości i niezachwiana wiara mogą przenieść każdą górę. Inspirująca, pokrzepiająca na duchu książka." Shailene Woodley, aktorkaTami Oldham Ashcraft wciąż jest zapaloną żeglarką. Przepłynęła już ponad 50 tysięcy mil, ma licencję kapitana jednostek o wyporności do 100 ton. Wiedzie szczęśliwe, spokojne życie z mężem i rodziną we Friday Harbor na wyspie San Juan, w stanie Waszyngton.Susea McGearth jest pisarką i żegluje od ponad 20 lat.

Data zakończenia 2018-12-02 - cena 25,04 zł 41 dni nadziei (wydanie filmowe) 41 dni nadziei - streaming: gdzie obejrzeć online? ... 41 Dni Nadziei Toruń | ChilliToruń - Najgorętsza strona miasta.

Czyta się ją z ogromną ciekawością jakie będą losy Tami - głównej bohaterki. Ciągle po głowie krążyło mi pytanie : Czy uda się jej dotrzeć na ląd? Czy Tami przeżyje? Na wszystkie pytania odpowiedzi znalazły się na końcu powieści. 41 dni nadziei to filmowa adaptacja książki o tym samym tytule, prezentującej historię młodej dziewczyny oraz starszego chłopaka, którzy płynąc przez Pacyfik, nie spodziewają się że wpadną w okręg oddziaływania jednego z największych historii huraganów, które pojawiły się w całych Stanach Zjednoczonych..

POWIĄZANE KSIĄŻKI