Sekretny portret miłości

Sekretny portret miłości - Sarah MacLean | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah MacLean
WYMIAR
10,28 MB
NAZWA PLIKU
Sekretny portret miłości.pdf
ISBN
7927139460118

OPIS

Młoda dama pozowała do aktu! I lada chwila dowie się o tym cały Londyn. Cóż z tego, że padła ofiarą podstępu? Kiedy autor portretu, malarz bez skrupułów, wystawi płótno na wielkiej wystawie, Lilian będzie skompromitowana na zawsze.Młody książę Warnick od śmierci rodziców Lilian jest jej prawnym opiekunem. Szkot z krwi i kości nienawidzi Anglii i Anglików. Teraz jednak przyjeżdża do Londynu. By uchronić Lilian przed skandalem, zamierza znaleźć jej męża. I wrócić spokojnie do Szkocji. To doskonały plan. Dopóki Lilian nie oświadczy, że wyjdzie za mąż tylko z miłości…

Teraz jednak ... Sekretny portret miłości - mobi, epub - opis produktu: Młoda dama pozowała do aktu! I lada chwila dowie się o tym cały Londyn. Cóż z tego, że padła ofiarą podstępu? Kiedy autor portretu, malarz bez skrupułów, wystawi płótno na wielkiej wystawie, Lilian będzie skompromitowana na zawsze. Sekretny portret miłości - Sensus.

Cóż z tego, że padła ofiarą podstępu? "Sekretny portret miłości" to historia Lilian, która padła ofiarą podstępu. Jest on jednak dla niej na tyle niebezpieczny, że stawia na szali jej dobre imię - ta młoda kobieta pozowała bowiem do aktu, o czym już niebawem dowie się cały Londyn! Autor dzieła, będący człowiekiem bez skrupułów, zamierza wystawić swoje dzieło na ... Sekretny portret miłości - Seksowny książę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI