Piątka. Seria Strażnicy Światła

Piątka. Seria Strażnicy Światła - Erica Spindler | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erica Spindler
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Piątka. Seria Strażnicy Światła.pdf
ISBN
2407748946223

OPIS

Policja. Wstęp wzbroniony„Paranormalny cykl, obok którego nie sposób przejść obojętnie” – „Fresh Review”Nieliczni przedstawiciele Strażników Światła, pochodzący od zesłanej na Ziemię starożytnej rasy, walczą z siłami zła, które zagrażają ludzkości.Kiedy podczas przyjęcia z okazji otwarcia nowego luksusowego hotelu i apartamentowca z balkonu skacze jego właściciel, bogaty deweloper, na miejsce zdarzenia przybywają detektyw Micki Dare i Zach Harris.Kiedy Micki otrzymuje tajemniczą przesyłkę od swojego nieżyjącego od kilku lat kolegi i mentora, Zach zaczyna podejrzewać, że sprawa, nad którą pracują, nie należy bynajmniej do zwyczajnych, i że policjanci mają do czynienia z nadnaturalną siłą, raz jeszcze zagrażającą miastu.Pewne aspekty sprawy niepokojąco przypominają niewyjaśniony przypadek sprzed kilku lat i sprawiają, że dla Micki staje się ona coraz bardziej osobista. Tym razem to jej życie zostaje położone na szali. Powstrzymanie przestępcy będzie wymagało pomysłowości i szczególnych zdolności zarówno ludzi, jak i Strażników Światła. Czy jednak uda się to zrobić, zanim jedno z nich straci życie?

Złe przeczucia detektyw Micki i coraz dziwniejsze wydarzenia każą jej mieć się na baczności. Piątka 5 jest trzecim tomem tejże serii, za nami jest już siódemka i szóstka. Tym razem na okładce widnieje wielka liczba pięć, w zielonym kolorze, jeśli jesteście ciekawi dlaczego, sięgnijcie po ową serię, która opowiada o Strażnikach Światła, których nieliczni przedstawiciele, starożytnej rasy, zesłanej niegdyś na Ziemię ... Informacje o PIĄTKA.

ROZPOCZĘŁO SIĘ ODLICZANIE? Detekt Księgarnia internetowa. Książki z rabatami do -40%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI