Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce - Aleksandra Bogusławska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Bogusławska
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce.pdf
ISBN
1269875349471

OPIS

Odetchnij to nietypowy przewodnik po agroturystykach ukrytych w najdalszych zakątkach Polski. Aleksandra Bogusławska, autorka popularnego bloga Duże Podróże, wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie bali się zaryzykować. Rzucili wszystko i otworzyli domy gościnne. Razem z autorką zaglądamy do nich i poznajemy niesamowite historie ich gospodarzy.Książka Bogusławskiej to nie tylko typowy przewodnik z ciekawymi miejscówkami na weekend, ale też inspirująca opowieść dla tych, którzy zawsze marzyli, żeby zostawić wszystko i uciec z miasta. Oprócz konkretnych adresów i pięknych fotografii znajdziemy w niej ciekawe informacje dotyczące okolicznych atrakcji i pyszne polecenia kulinarne. Odetchnij to pozycja, która może zmienić myślenie o podróżowaniu.

Przeczytaj recenzję Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce.

Dzięki wydawnictwu Buchmann mogłam przeczytać ją i ocenić dla was! Książka podzielona jest na kilka działów, za to plus dla autorki. Mamy: świetna kuchnia, dla dzieciaków, święty spokój, inspiracje i wiejskie życie. Kup teraz na Allegro.pl za 25,01 zł - Odetchnij od miasta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI