Och, Elvis!

Och, Elvis! - Marika Krajniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marika Krajniewska
WYMIAR
10,98 MB
NAZWA PLIKU
Och, Elvis!.pdf
ISBN
9487315158686

OPIS

Staruszki, które ukradły urnę i zniknęły!Chociaż Joanna jest już po trzydziestce, wciąż mieszka z matką i ciągle słyszy, że powinna wreszcie znaleźć męża. Od lat cały swój wolny czas poświęca podopiecznym domu spokojnej starości, w którym pracuje. Nie jest tam jednak tak spokojnie, jak mogłoby się wydawać. Gdy jedna ze staruszek umiera, jej szalone przyjaciółki chcą wykraść urnę i spełnić ostatnie marzenie Alicji - zabrać ją na grób Elvisa w Memphis. Policjanci ignorują sprawę, więc Joanna musi sama odnaleźć siwowłose złodziejki. Pomaga jej wnuk Alicji, którego gryzą wyrzuty sumienia, bo nie zdążył spędzić z babcią zbyt wiele czasu. Trzeba mu tylko wytłumaczyć, dlaczego Joanna nie upilnowała urny…Czy żywiołowym staruszkom uda się zrealizować ten szalony plan?

Nie jest tam jednak tak spokojnie, jak mogłoby się wydawać. Kup teraz na Allegro.pl za 26,83 zł - Och, Elvis! - Marika Krajniewska z miasta Modlniczka. Stan: nowy.

Nie Książka Och Elvis pochodzi z wydawnictwa Czwarta Strona. Autorem książki jest Marika Krajniewska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI