Story of Bad Boys. Tom 2

Story of Bad Boys. Tom 2 - Mathilde Aloha | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mathilde Aloha
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
Story of Bad Boys. Tom 2.pdf
ISBN
5308515783992

OPIS

Poznaj dalsze losy bohaterów Story of Bad Boys: nieśmiałej, ale pełnej temperamentu Lili, ujmującego Evana i obcesowego, skrywającego głęboko swoje prawdziwe uczucia Camerona oraz ich przyjaciół… i wrogów.Lili chyba już nigdy nie zazna spokoju. Co prawda coraz lepiej jej się mieszka z Evanem i Cameronem, ale przeszłość wciąż depcze jej po piętach, a intrygi w najbliższym otoczeniu plączą jej losy i prowadzą na manowce… Czy wśród tylu kłopotów i zmartwień napięcie między nią i Camem ma szansę zmienić się w uczucie?W dodatku na horyzoncie wciąż majaczy Jace. To on spowodował wypadek, który zepchnął jej przyjaciółkę w śpiączkę. Czy i Lili może teraz zagrozić?

Pobierz plik pdf. Komentarze i opinie (0) Dodaj komentarz.

Magnolia044 Przeczytane:2018-09-11, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018, (Kliknij aby rozwinąć opinię) RECENZJA CAŁEJ SERII "STORY OF BAD BOYS" Opis: Story of Bad Boys. Tom 2 - Aloha Mathilde.

POWIĄZANE KSIĄŻKI