Pokuszenie

Pokuszenie - Piotr Bojarski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Bojarski
WYMIAR
10,27 MB
NAZWA PLIKU
Pokuszenie.pdf
ISBN
4937060015546

OPIS

Bogdan Popiołek postanawia skorzystać z zaproszenia swego kolegi i odwiedzić jego dom rodzinny we Wschowie. Wkrótce okazuje się, że detektyw-amator znajdzie się w samym sercu kryminalnej intrygi, gdy seria brutalnych morderstw wstrząśnie mieszkańcami spokojnego dotąd miasteczka.Przy okazji Popiołek odkrywa niebezpieczną tajemnicę sprzed wieków. Nie jest jednak jedynym, który chce ją rozwikłać. Wizja skarbu ukrytego w gdzieś w starej części miasta kusi również pewnego kolekcjonera z Niemiec, a także lokalnego mafiosa. Zainteresowany sprawą Popiołek musi uważać, by nie stać się kolejną ofiarą mordercy.Co łączy zabójstwo byłego kustosza muzeum z utonięciem żołnierza mafiii o ksywce „Krzywy”? I co kryją mury tajemniczego Kripplein Christi?Nowa powieść Piotra Bojarskiego to brawurowe pościgi samochodowe, śmiertelnie niebezpieczne wyprawy rowerowe, pogoń za mordercą i wielowątkowa historia z zaskakującym zakończeniem. Czy dasz zwieść się na pokuszenie?

Zakonnica rozpoznaje w nim wiejskiego proboszcza, którego pokochała przed laty. Pokuszenie (1995) film polski. Następne wideo.

Nawet jeżeli autor nawiązuje do wcześniejszej książki, nie ujawnia jej zakończenia, a nienachalnie zachęca do sięgnięcia po nią. A zważywszy na to, że Piotr Bojarski w historii czuje ... Co to za ugryzienie 2021-02-24 21:48:58; Co byście zrobili gdybyście znaleźli to wielkie straszydło w swoim domu 2021-02-24 21:47:33; Napisz notatkę o Fryderyku Chopinie, z uwzględnieniem okresu emigracji oraz jego muzyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI