Mój ojciec był nazistą. Część 2

Mój ojciec był nazistą. Część 2 - Tatiana Freidensson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tatiana Freidensson
WYMIAR
8,21 MB
NAZWA PLIKU
Mój ojciec był nazistą. Część 2.pdf
ISBN
4890942213639

OPIS

Druga część książki Mój ojciec był nazistą zawiera kolejne poruszające rozmowy z potomkami czołowych dygnitarzy Trzeciej Rzeszy. Tym razem młoda rosyjska dziennikarka, Tatiana Freidensson, spotkała się z rozrzuconymi po całym świecie członkami rodzin: Heinricha Himmlera, Hermana Göringa, Alberta Speera, Karla Ottona Saur’a i Baldura von Schiracha. Autorka nie ucieka od trudnych pytań, często skłania swoich bohaterów do intymnych wręcz wyznań, ukazując kipiące w nich emocje.Przy okazji dzieli się osobistymi wrażeniami i odsłania kulisy swojej pracy dziennikarskiej.

Tym razem młoda rosyjska dziennikarka, Tatiana Freidensson, Informacje o Mój ojciec był nazistą - Część 2 - 8043451106 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-27 - cena 22,99 zł Druga część książki Mój ojciec był nazistą zawiera kolejne poruszające rozmowy z potomkami czołowych dygnitarzy Trzeciej Rzeszy.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Mój ojciec był nazistą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI