Kontynent

Kontynent - Jędrzej Burszta | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jędrzej Burszta
WYMIAR
3,17 MB
NAZWA PLIKU
Kontynent.pdf
ISBN
1652935758584

OPIS

Czarnoksiężnik tropiący legendę o podstępnym księżycowym przybyszu zaklętym w cienistym tatuażu. Mistrz sztuki plastynacji władający dworem ożywionych, wypreparowanych osobliwości. Śledztwo w sprawie tajemniczej zbrodni na bagnistej prowincji rozdartej konfliktem o władzą i potęgę tradycji. Rodzinna saga o prawdzie i zmyśleniu, sięgająca najbardziej mitycznych krańców Kontynentu. Opowieści o klątwach i czarosplotach, maszkaronach i polepieńcach, automatonach i czarnoksiężniczkach, szklanych pustyniach i podniebnych miastach.Kontynent to zbiór pięciu powiązanych ze sobą opowieści dark fantasy, ukazujących przedziwny, pełen tajemnic i baśniowej grozy świat Kontynentu.Jędrzej Burszta – z wykształcenia kulturoznawca, miłośnik i badacz fantastyki. Publikował opowiadania w „Esensji”, „Nowej Fantastyce” i „Fantasy & Science Fiction”.

Stary Kon•tynent (= Europa) Starego Kon•tynen•tu, Starym Kon•tynen•cie . Słowniki PWN - zobacz ofertę >> Porady językowe.

Film przedstawia codzienność dobrze sytuowanej rodziny Schoberów, Anny (Birgit Doll), Georga (Dieter Berner) i ich córki Evi (Leni Tanzer). Poznaj „Kontynenty" Zamów prenumeratę już dziś! Jesteśmy niezależnym kwartalnikiem podróżniczym. Współpracujemy z najlepszymi polskimi reporterami i blogerami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI