Dziewczęta wygnane. Cykl Owoc granatu. Tom 1

Dziewczęta wygnane. Cykl Owoc granatu. Tom 1 - Maria Paszyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Paszyńska
WYMIAR
3,48 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczęta wygnane. Cykl Owoc granatu. Tom 1.pdf
ISBN
9073594045762

OPIS

Lato 1939 roku, Kresy. Elżbieta i Stefania, wchodzące w dorosłość bliźniaczki, spędzają beztroskie wakacje w dworku dziadków. Sielankową atmosferę przerywa warkot niemieckich samolotów. Wkrótce ze wschodu nadciąga kolejne zagrożenie: Armia Czerwona. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie. Dziewczęta nie przypuszczają nawet, co szykuje dla nich los i jaką cenę przyjdzie im zapłacić za każdy dzień życia.Pierwsza część trylogii „Owoc Granatu” to opowieść o miłości, rodzinie, wierności i odpowiedzialności, zawsze i pomimo wszystko. Oparta na faktach wstrząsająca historia wygnanych kobiet, których tułaczy szlak wiódł z Rzeczypospolitej przez Syberię aż na Bliski Wschód.Przeczytałam i zamarłam z zachwytu. Cóż to jest za historia! Ile w niej emocji! Porywająca opowieść o kresowych dziewczętach – zaczyna się niewinnie i lekko, by za moment wbić czytelnika w fotel i poruszyć go do głębi. Obok tej powieści nie można przejść obojętnie. Gorąco polecam!Edyta Świętek, pisarka, autorka sagi „Spacer Aleją Róż”

Opinie i oceny książki Owoc granatu Tom 1 Dziewczęta wygnane. 7,8.

"Ludzie nie potrzebują wojny, żeby opowiedzieć się za złem. Codziennie każdy z nas musi wybierać, po której stronie się opowie." Jakiś czas temu pisałam Wam o "Krainie snów", drugim tomie cyklu "Owoc granatu". KsiążkaOwoc granatu Tom 1 Dziewczęta wygnane - OutletautorstwaMaria Paszyńska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

POWIĄZANE KSIĄŻKI