Prosto z roślin. Radosna sztuka celebrowania weganizmu

Prosto z roślin. Radosna sztuka celebrowania weganizmu - Alicja Radej | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Radej
WYMIAR
7,66 MB
NAZWA PLIKU
Prosto z roślin. Radosna sztuka celebrowania weganizmu.pdf
ISBN
8443606103889

OPIS

Odkryj zieloną stronę mocy!Kilka lat temu autorka wraz ze swoją rodziną przeszła na dietę całkowicie roślinną. Zadecydowały o tym względy etyczne, a zmiana szybko zaowocowała poprawą jakości życia, lepszym zdrowiem i przypływem witalności.Alicja Radej podpowie ci, jak:• tworzyć proste potrawy z nieprzetworzonych, sezonowych produktów• sycić ciało i cieszyć podniebienie, nie krzywdząc przy tym innych istot• przygotowywać posiłki z uważnością i miłością• nie powtarzać cudzych błędów przy przejściu na weganizm!Weganizm to więcej niż sposób odżywiania. To filozofia, za którą stoi empatia, świadomość i prostota. Ponad 100 przepisów pozwoli ci spróbować, czy wegański styl życia jest również dla Ciebie.Gotowi, by zrobić pierwszy krok?"Alicja rzeczywiście gotuje prosto i z roślin, jednak jej książka nie do końca jest o wegańskim gotowaniu. Albo raczej – nie tylko o tym. Zanim zaprosi nas do kuchni, oprowadza po całym domu, zdradzając rodzinne patenty na szczęście".Agnieszka Berlińska, magazyn kulturalno-kulinarny "Kukbuk”"Przepiękna, mądra książka o poszukiwaniu smaków życia. Prywatny przepis Ali – która jest wrażliwą, artystyczną duszą – na to, jak znaleźć szczęście w najdrobniejszych rzeczach".Joanna Halena, "Weranda Country"

Radosna sztuka celebrowania weganizmu. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Prosto z roślin radosna sztuka celebrowania weganizmu.

Data Premiery: 2018-06-20. Liczba stron: 352.

POWIĄZANE KSIĄŻKI