NOS4A2

NOS4A2 - Joe Hill | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Hill
WYMIAR
6,91 MB
NAZWA PLIKU
NOS4A2.pdf
ISBN
4342813637167

OPIS

Genialny mix oldschoolu i nowoczesności.Gratka dla fanów horrorów w najlepszym stylu.Victoria McQueen w dniu ósmych urodzin przekonuje się, że ma niezwykły dar: potrafi przemieszczać się do miejsc, w których znajdują się zagubione rzeczy. Nieważne, czy wyruszy na poszukiwanie bransoletki, zdjęcia, kota, czy odpowiedzi na dowolne pytanie – jeśli przejedzie przez rozklekotany most niedaleko domu, zawsze znajdzie to, czego szuka. Nawet jeśli szuka po prostu… kłopotów.Charlie Manx też ma niezwykły dar. Każde dziecko, które wsiądzie do jego rolls-royce’a z 1938 roku, pojedzie do Gwiazdkowej Krainy, ukrytego świata, który kusi nieustannymi przyjemnościami. A tam Charlie z radością wyssie z niego życie.Bo tablica rejestracyjna z napisem „NOS4A2” wskazuje tylko jedno: tym rolls-royce’em jeździ wampir.Zastanów się, czy chcesz przejechać się razem z nim.Przyjdzie dzień, w którym Victoria i Charlie staną przeciwko sobie. I Charlie Max już się postara, żeby Victoria nigdy go nie zapomniała.Okładki książek Joego Hilla zaprojektował uznany polski ilustrator – Dark Crayon!Na podstawie bestsellerowej powieści Joego Hilla powstał serial „NOS4A2” wyprodukowany przez kanał AMC. Serial „NOS4A2” – premiera 2. sezonu 2 lipca o 22:00 – można oglądać w Polsce wyłącznie na kanale AMC.Genialne połączenie klasycznych i nowoczesnych strachów i mrocznych fantazji, a wszystko doskonale pocięte i zmiksowane... Joe Hill stał się mistrzem swojego rzemiosła.„Publishers Weekly”Hill to wspaniały pisarz z nieograniczoną wyobraźnią, który zabiera czytelników i swoich bohaterów w najbardziej niesamowite miejsca.„USA Today”Jest w pełni ukształtowanym, świadomym swoich umiejętności pisarzem.qfant.pl

NOS4A2 - zdjęcia z serialu utrzymanego w gatunku horroru „NOS4A2" to powieść, o której można by napisać książkę. Na pozór stanowi kolejne, wybijające się co prawda na tle innych tytułów wyjątkową jakością, ale jednak, dzieło z pogranicza urban fantasy i horroru.

750 stron świetnie napisanej powieści. Autor udowadnia, że nie zamierza spocząć na laurach, a nazwisko ojca niczego nie zmienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI