Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona

Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona - David Airey | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Airey
WYMIAR
3,35 MB
NAZWA PLIKU
Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona.pdf
ISBN
8898958029662

OPIS

Twórz logotypy, które rzucają na kolana!Jak czerpać od najlepszych i zachować oryginalność?Gdzie szukać twórczych inspiracji?Jak negocjować z klientami?Logo to jeden z kluczowych elementów tożsamości wizualnej każdej marki. Może pomóc jej osiągnąć szczyt popularności albo zepchnąć ją w otchłań niebytu. Wszystko zależy od Ciebie. Dlatego zanim otworzysz jakikolwiek program graficzny lub weźmiesz do ręki ołówek, zobacz, jak robią to najlepsi, i zaczerpnij wiedzę całymi garściami.Powraca kultowa książka, którą pokochali wszyscy kreatywni projektanci! W wydaniu drugim, zaktualizowanym i rozszerzonym, autor otwiera przed Tobą fascynujący świat wizualnej identyfikacji marki. Pozwól mu przeprowadzić się bezpiecznie przez wszystkie etapy projektowania. Znajdziesz tu jeszcze więcej analiz przypadków, szkiców, logotypów, wskazówek dotyczących współpracy z klientami, anegdot oraz praktycznych informacji o tym, jak skutecznie zamknąć projekt - i zrobić to dobrze. Ta książka da także solidnego kopa Twojemu zmysłowi twórczemu i pomoże uniknąć zabójczej rutyny.Proces tworzenia logo - od ołówka do PDF-a.Zasady wyceniania projektów.Sztuka prowadzenia rozmów z klientami.Rozwiązywanie problemów z brakiem oryginalności.Analiza kultowych projektów.Unikanie zagrożeń związanych z rebrandingiem.Pomiary zwrotu z inwestycji w projekt.Tworzenie trwałych wizerunków marki w 31 praktycznych wskazówkach.Zrób logo, które stanie się kultowe!David Airey - niezależny projektant graficzny z Irlandii Północnej. Swoje umiejętności szlifował w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, po czym podjął decyzję o wyspecjalizowaniu się w projektowaniu wizerunku marki. Poświęcone projektowaniu graficznemu blogi Davida -identitydesigned.com - każdego miesiąca odwiedza ponad 600 tysięcy internautów. Lista klientów Davida obejmuje wiele znanych firm, takich jak Yellow Pages, Asian Development Bank, blinkbox czy BBC.

Wszystko zależy od Ciebie. Dlatego zanim otworzysz jakikolwiek program graficzny lub weźmiesz d... Logo Design Love.

Nowa odsłona od David Airey możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Logo Design Love Tworzenie Genialnych Logotypów Nowa Odsłona Wyd.2 Rozszerzone.

POWIĄZANE KSIĄŻKI