Hatidże. Żona Ibrahima. Część 3. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 16

Hatidże. Żona Ibrahima. Część 3. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 16 - Demet Altinyeleklioglu | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Demet Altinyeleklioglu
WYMIAR
9,18 MB
NAZWA PLIKU
Hatidże. Żona Ibrahima. Część 3. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 16.pdf
ISBN
8298903432768

OPIS

Tajemnice Dworu Sułtana Miłosne intrygi i walka o władzę. Silne, wpływowe kobiety i mężczyźni podatni na ich urok. Tajemnice i fortele w sułtańskim haremie. To wszystko w wyjątkowej kolekcji tureckich romansów, których akcja dzieje się w złotych czasach Imperium Osmańskiego.Plan Ibrahima, by dzięki przyjaźni z Sulejmanem, który właśnie został sułtanem, objąć na jego dworze stanowisko wielkiego wezyra, staje się coraz bardziej realny. Jednak pałająca równie wielką żądzą władzy sułtanka Hurrem nie traci czujności. Zapatrzona ślepo w swego męża Hatidże, którą Ibrahim wykorzystuje jako narzędzie w budowaniu swej kariery, powinna w końcu przejrzeć na oczy.Demet Altinyeleklioglu (ur. w 1955 r.) – autorka cieszącego się wielką popularnością cyklu powieści o dynastii osmańskiej. Znana jest również jako tłumaczka, głównie romansów historycznych Philippy Gregory. Wcześniej była producentką wielu programów dla tureckiej telewizji TRT. Mieszka w Stambule.

Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Hatidże. Żona Ibrahima Część 3 Książka romantyczna już od 10,37 zł - od 10,37 zł, porównanie cen w 5 sklepach.

Mihrimah. Córka odaliski - Altinyeleklioglu Demet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI