Cmętarz zwieżąt (książka audio)

Cmętarz zwieżąt (książka audio) - Stephen King | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
9,10 MB
NAZWA PLIKU
Cmętarz zwieżąt (książka audio).pdf
ISBN
7972508329901

OPIS

Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem – przytulną przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las; idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca, mili sąsiedzi - i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków, z napisem na bramie: CMĘTARZ ZWIEŻĄT (cóż, nie wszystkie dzieci znają dobrze ortografię...).Czyta: Krzysztof Plewako-SzczerbińskiCzas nagrania: 15 godz. 28 min.

Autorem książki jest Stephen King. Książka Cmętarz zwieżąt liczy 424 stron.

"Cmętarz Zwieżąt" to powieść niezwykle klimatyczna i udało jej się spowodować u mnie uczucie niepokoju, a nawet ... 11 lipca do sprzedaży trafi wersja audio książki Cmętarz zwieżąt. Audiobook był już wcześniej dostępny ale jedynie w postaci pliku mp3 do pobrania, teraz będzie to płyta CD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI