Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów

Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów - Jolanta Gajda-Zadworna | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Gajda-Zadworna
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów.pdf
ISBN
8536192660248

OPIS

Są razem od ponad 20 lat:Adam Krawczuk,Marcin Perchuć,Rafał RutkowskiMaciej WierzbickiNa scenie tworzą zgrany kwartet.Najczęściej bawią, choć potrafią też skłonić do zadumy.Publiczność świetnie się do nich dostraja i chętnie chodzi na ich spektakle.Teatr Montownia to unikat na polskiej scenie.Grupa zakochanych w sztuce zapaleńców, którzy trwają mimo różnych zawirowań.W książce opowiedzieli o swojej drodze artystycznej, o zakulisowych tajemnicach i sposobach na udany teatralny związek.Nie zabraknie pytań jak razem przetrwali te lata. Maciej Wierzbicki porównuje ich relacje do Rolling Stonsów. Bo Montownia, podobnie, spotyka się tylko na scenie.Wbrew temu, co o nas niektórzy opowiadają, nie przebywamy ze sobą non stop. Mało tego, prywatnie się nie spotykamy.Nawet nie wiem, kiedy chłopaki obchodzą urodziny – nie kryje Wierzbicki.

Mój ojciec był wtedy na Antarktydzie. Ten czas zaowocował niesamowitymi wydarzeniami - powiedział Marcin Perchuć.

Adam Krawczuk, Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski i Maciej Wierzbicki na scenie tworzą zgrany kwartet. Najczęściej bawią, choć potrafią też skłonić do zadumy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI