Punkty zbieżne. Cykl Harry Bosch. Tom 20

Punkty zbieżne. Cykl Harry Bosch. Tom 20 - Michael Connelly | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Connelly
WYMIAR
10,96 MB
NAZWA PLIKU
Punkty zbieżne. Cykl Harry Bosch. Tom 20.pdf
ISBN
1429961638375

OPIS

Najnowsza powieść bestsellerowego cyklu z Harrym Boschem w roli głównej!Mija pół roku, odkąd Harry Bosch rzucił pracę w policji Los Angeles. Zdecydował się na ten ruch, aby uniknąć zwolnienia dyscyplinarnego i by z pomocą ekscentrycznego adwokata Mickeya Hallera pozwać Departament Policji. I choć nie znalazł się w tej sytuacji na własne życzenie, Harry musi sam przed sobą przyznać, że ma ona pewne dobre strony. Do czasu…Pewnego dnia Haller prosi Boscha o pomoc w jednej z prowadzonych spraw. Harry znów znajduje się w dobrze znanym sobie świecie, próbując rozwikłać szczególnie zagadkowe morderstwo. Różnica polega na tym, że teraz pracuje na rzecz oskarżonego, Da’Quana Fostera. I największym problemem nie jest to, że prokuratora dysponuje „żelaznymi dowodami” obciążającymi Fostera. Po przejściu na „ciemną stronę mocy”, jak określali to byli koledzy Harry’ego, staje on w obliczu zdrady wszystkich zasad, którymi kierował się w dotychczasowej karierze zawodowej.„Pełen elegancji majstersztyk Connelly’ego z dwoma najbardziej inteligentnymi bohaterami współczesnych kryminałów”. Daily Mail„Kiedy Michael Connelly jest w formie, a w przypadku Punktów zbieżnych tak właśnie jest, po prostu nie można mu się oprzeć”. Irish Times

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Najnowsza powieść bestsellerowego cyklu z Harrym Boschem w roli głównej! Mija pół roku, odkąd Harry Bosch rzucił pracę w policji Los Angeles. Zdecydował się na ten ruch, aby uniknąć zwolnienia dyscyplinarnego i by z pomocą ekscentrycznego adwokata… Serwis rekomendujący interesujące książki.

Czytelnicy: 102 Opinie: 7 ... 6,9 / 10. 950 ocen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI