Księżniczka Hania i Grymasek. Przygody ciekawej świata księżniczki i jej małego przyjaciela

Księżniczka Hania i Grymasek. Przygody ciekawej świata księżniczki i jej małego przyjaciela - Ewa Martynkien | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Martynkien
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Księżniczka Hania i Grymasek. Przygody ciekawej świata księżniczki i jej małego przyjaciela.pdf
ISBN
6709067848122

OPIS

Poznajcie zawsze uśmiechniętą Księżniczkę Hanię i jej przyjaciela - marudnego Grymaska, bohaterów animowanej serii emitowanej na antenie MiniMini+ „Księżniczka Hania i Grymasek”!Hania ma głowę pełną pomysłów i do tego nigdy się nie poddaje, bo jak twierdzi „jeśli czegoś bardzo chcesz, rozwiązanie znajdzie się!”. Wraz z Grymaskiem przeżywają fantastyczne przygody, a kiedy zdarza im się wpaść w kłopoty, Hania zawsze znajdzie z nich wyjście.Dzięki tej pomysłowej dwójce przyjaciół maluchy uczą się otwartości i gotowości do szukania rozwiązań. W książeczce znajdują się zadania oraz karty do nauki pisania. Oczywiście po królewsku.

Pięcioletnia Hania pod pewnymi względami nie jest zwykłą dziewczynką… to prawdziwa księżniczka! Nosi koronę, za opiekunkę ma ochmistrzynię Violę i uczy się w zamku królewskiego pisania. Poznajcie zawsze uśmiechniętą Księżniczkę Hanię i jej przyjaciela - marudnego Grymaska, bohaterów animowanej serii emitowanej na antenie MiniMini+ „Księżniczka Hania i Grymasek"! Hania ma głowę pełną pomysłów i do tego nigdy się nie poddaje, bo jak twierdzi „jeśli czegoś bardzo chcesz, rozwiązanie znajdzie się!". Wraz z Grymaskiem przeżywają fantastyczne przygody ... Dalszy ciąg przygód rezolutnej księżniczki Hani i jej marudnego przyjaciela, Grymaska.

Strefa rodzica; Wiek. od 0 miesięcy; 3 miesiące ; 6 miesięcy ; 9 miesięcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI