Jaś i Janeczka 1 (książka audio)

Jaś i Janeczka 1 (książka audio) - Annie M.G. Schmidt | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annie M.G. Schmidt
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Jaś i Janeczka 1 (książka audio).pdf
ISBN
8942482500558

OPIS

Przygody najsłynniejszych holenderskich 5-latków teraz także w formie audiobooka.– Pobawimy się w panią i pana – decyduje Janeczka. – Czy napije się pan herbaty?– Nie – odpowiada Jaś. – Nie lubię herbaty.– Oj! – Janeczka jest niezadowolona. – Pan nigdy tak nie mówi. Pan grzecznie siada i pije herbatę.– To ja nie chcę być panem – mówi Jaś.Znacie ich? Oto Jaś i Janeczka – para nierozłącznych przyjaciół. Są ciekawscy, mają szalone pomysły i mnóstwo przygód. Bawią się, rozrabiają i razem odkrywają świat.Napisane prostym językiem opowiadania o ich codziennych perypetiach to klasyka niderlandzkiej literatury dziecięcej. Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie – i w interpretacji Jarosława Boberka.Przygody Jasia i Janeczki były publikowane w odcinkach w holenderskim dzienniku „Het Parool” w latach 1952–1957. Później zostały zebrane w 5-tomową serię książkową i doczekały się licznych wydań w wielu językach. Pierwsze polskie wydanie nosiło tytuł „Julek i Julka?.Polecamy także książki z serii Jaś i Janeczka.Czyta: Jarosław BoberekCzas nagrania: 2 godz. 6 min.

Schmidt). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > EBook Jaś i Janeczka 1 - mp3 / Annie M.G.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! > Dla dzieci > Jaś i Janeczka 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI