Z deszczu pod rynnę (książka audio)

Z deszczu pod rynnę (książka audio) - Marcin Brykaczyński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Brykaczyński
WYMIAR
6,90 MB
NAZWA PLIKU
Z deszczu pod rynnę (książka audio).pdf
ISBN
2377694312430

OPIS

"Wyrażenia, które pokazują język" to idiomy, czyli wyrazy lub zwroty nie dające się dosłownie przetłumaczyć. Idiomy są wprawdzie duszą języka, ale nieznajomość ich prawdziwego znaczenia powoduje często zaskakujące sytuacje. By uniknąć nieporozumień, warto poznać wszelkie odcienie polszczyzny. A nic tak nie sprzyja poznaniu, jak dobra zabawa...Czyta: Marcin BrykczyńskiCzas trwania: 29 min.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Marcin Brykaczyński Z deszczu pod rynnę książka audio) porównanie cen w 10 sklepach, cena już od 14,52 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Marcin Brykaczyński Z deszczu pod rynnę książka audio) w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Książka w kategorii Audiobooki.

Data zakończenia 2019-10-31 - cena 23,20 zł Książka AUDIOBOOK Z deszczu pod rynnę - Brykczyński Marcin Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Z deszczu pod rynnę... Henryk Reiss.

POWIĄZANE KSIĄŻKI