Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać

Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać - Pani Bukowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pani Bukowa
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać.pdf
ISBN
1276118057869

OPIS

Nowe przygody bohaterów Wielkiego Ogarniacza Życia, bestselerowego poradnika o tym,jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze, ale kiedy wstaje rano, przypomina sobie, że przecież jest idealna.I wtedy poznaje TEGO JEDYNEGO.Pan Buk woli dobrze zjeść, niż podobać się byle komu. Gdyby nie związek z Panią Bukową, mógłby przeżyć całe życie w przekonaniu, że nie ma wad.Ale ONA wie też, że czasem jedyne wyjście to wyjście na piwo, a ON - że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić, to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.Ta książka pokaże wam, jak być razem i się nie pozabijać.Codzienne życie Pana Buka i Pani Bukowej możecie śledzić na stronie bukibukowa.pl

Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość.

Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze, ale kiedy wstaje rano, przypomina sobie, że przecież jest idealna. Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Nowe przygody bohaterów Wielkiego Ogarniacza Życia, bestselerowego poradnika o tym, jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI