Korepetycje z sukcesu (książka audio)

Korepetycje z sukcesu (książka audio) - Iwona Majewska-Opiełka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Majewska-Opiełka
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Korepetycje z sukcesu (książka audio).pdf
ISBN
7084364452505

OPIS

Jak działać skutecznie, jak zaplanować własne szczęście a przede wszystkim jak realizować marzenia? Autorka w bardzo przystępny sposób przekazuje cenną wiedzę, motywuje do podjęcia prostych, ale oszałamiająco skutecznych działań, które dla młodych, rozpoczynających swoją drogę życiową osób, mogą się okazać bardzo cennymi drogowskazami na drodze do wymarzonego sukcesu w każdej dziedzinie życia. Zawsze aktualne i nie tylko dla młodzieży. Pełen tekst książki. Czyta Grzegorz Pawlak.

Sprawdź i Kup Teraz! Tytuł - „Korepetycje z sukcesu". Starałam się - jak zwykle - przekazać wiedzę i energię.

Ma ona służyć p... Korepetycje z sukcesu, Iwona Majewska - Opiełka, 19,3 zł. Korepetycje z sukcesu , to ciekawa książka, która odpowiada na pytania, nurtujące każdego, kogo interesuje temat samorealizac, Korepetycje z sukcesu, Księgarnia PWN Katowice zaprasza Książka Korepetycje z sukcesu autorstwa Majewska-Opiełka Iwona , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI