Doktor Dolittle i jego zwierzęta (książka audio)

Doktor Dolittle i jego zwierzęta (książka audio) - Hugh Lofting | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hugh Lofting
WYMIAR
5,70 MB
NAZWA PLIKU
Doktor Dolittle i jego zwierzęta (książka audio).pdf
ISBN
9440862857610

OPIS

Mężczyzna, którego ciągle kochasz. Wiadomość, którą chcesz mu przekazać.Uczucia ukryte między płatkami kwiatów.Zuzanna i Adam poznali i pokochali się na studiach, jednak nie dane było im być razem. Adam wyjechał na studia za granicę, po jakimś czasie ożenił się i przejął zarząd nad majątkiem teściów. Zuzanna zaś rzuciła studia, krótko była mężatką, a od lat samotnie wychowuje dziecko. Jednak los jest przewrotny i – po trzynastu latach - spotykają się na nowo. Adam zamawia projekt ogrodu, którym zajmować się ma właśnie Zuzanna. Kobieta postanawia przekazać mu wiadomość ukrytą w roślinach. W końcu nie od dziś fascynuje ją wiktoriański język kwiatów, często „pisze” w ten sposób wiadomości do swoich bliskich. Czy Adam zdoła zrozumieć ukryte przesłanie?Czyta: Stanisław Biczysko

Księgarnia internetowa merlin.pl Doktor Dolittle i jego zwierzęta część 1, 2 i 3 - książka audio na 3 CD Brak w magazynie Merlin Commerce Sp. z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Kup doktor dolittle i jego zwierzęta w kategorii Książki dla dzieci taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Średnia ocena wszystkich książek w cyklu. 6,9 / 10 3 867 ocen. Książka Doktor Dolittle i jego zwierzęta (Wydanie z opracowaniem i streszczeniem), pochodzi z wydawnictwa Greg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI