W słusznej sprawie

W słusznej sprawie - Danielle Steel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle Steel
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
W słusznej sprawie.pdf
ISBN
7591620428179

OPIS

Meredith McKenzie pochodzi z bogatej, prawniczej rodziny. Nie wiedzie jednak wystawnego życia, nie nosi najpiękniejszych sukien i drogiej biżuterii, o jakich inne dziewczyny mogą tylko pomarzyć. Ma inny cel - pragnie walczyć o pokój i dobro na świecie.Kończy studia i otwiera własną kancelarię. Podczas gdy jej rówieśniczki przeżywają kolejne romanse i rozstania, ona z całych sił stara się pomóc najbardziej poszkodowanym.Pewnego dnia Meredith poznaje przystojnego doktora Petera Wattsa. Odkrywa, że łączą ją z nim wspólne cele i ideały. Czy ich znajomość okaże się początkiem wielkiego uczucia?Czy Meredith spełni swoją życiową misję?I czy w swoim walecznym sercu odnajdzie miejsce na miłość?W słusznej sprawie to wzruszająca opowieść o wielkiej odwadze i poświęceniu kobiety, która ponad wszystko pragnie sprawiedliwości i dobra.

Chce nam się pisać i realizować projekty. Działamy na wielu frontach zawsze z... W słusznej sprawie.

Czasem robimy coś, czego wszyscy od nas oczekują, mimo to czujemy się podle, bo dręczą nas wątpliwości a sumienie podpowiada, że powinniśmy postąpić inaczej. W słusznej sprawie (ang. Just Cause) - amerykański film kryminalny z 1995 roku w reżyserii Arnego Glimchera, wyprodukowany przez wytwórnię Warner Bros., Fountainbridge Films i Lee Rich Productions.Główne role w filmie zagrali Sean Connery i Laurence Fishburne..

POWIĄZANE KSIĄŻKI