Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy 80.-90.

Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy 80.-90. - Agata Jakóbczak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Jakóbczak
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy 80.-90..pdf
ISBN
6732148093910

OPIS

Kiedy czarnooka Isaura opędzała się przed zalotami bezwzględnego Leoncia, bohaterowie Beverly Hills 90210 próbowali odnaleźć najprawdziwszą miłość, sobotnie poranne programy dla działkowców dawały nadzieję, że istnieje skuteczny sposób na walkę z mszycą, a Adam Słodowy uczył Polaków, jak z gumki recepturki i ołówka zrobić karmnik dla ptaków, na ekrany telewizorów Rubin nieśmiało zakradała się reklama.Transformersi to arcyciekawa opowieść o początkach polskiej reklamy telewizyjnej, o ludziach, którzy kładli podwaliny pod raczkujący biznes, o fortunach, które powstawały nieomal z dnia na dzień. Ale to także podróż do czasów, kiedy „z pewną taką nieśmiałością” przyglądaliśmy się kolorowemu Zachodowi, gdy „Mariola okocim spojrzeniu” przechadzała się w marmurkowych jeansach, a zawody w kapsle wygrywało się z głośnym okrzykiem „no to Frugo!”.

Temat: Transformersi. Superbohaterowie polskiej reklamy lat 80.-90. Transformersi.

- Jakóbczak Agata już od 14,50 zł - od 14,50 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, Informacje o Transformersi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI