Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy

Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy - Ewa Martynkien | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Martynkien
WYMIAR
8,36 MB
NAZWA PLIKU
Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy.pdf
ISBN
8104915096050

OPIS

Tym razem zespół redakcyjny czasopisma „Bazgrołki z podróży” wybrał się za granicę. Siedmioletnia redaktor naczelna Pola, dziennikarka Jadwiga Przygoda oraz słynny podróżnik Franciszek Wszędobylski i jego pies Nicpoń odwiedzili stolice Europy.Na ich liście znalazł się Berlin i jego Brama Brandenburska, Londyn ze słynnym Big Benem, a także Paryska Wieża Eiffla, nasi bohaterowie zwiedzili również Rzym i Lizbonę. Zapuszczając się w głąb tętniących życiem miast, przeżyli wywołujące dreszczyk emocji przygody. I w sposób czasem całkiem nieoczekiwany odkrywali ich tajemnice i prawdziwe osobliwości.Zwiedzanie nie musi być nudne, jeśli tylko uruchomi się wyobraźnię, uważnie rozejrzy i nastawi ucha. Interaktywna książeczka wspiera nauczanie geografii dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkolnych. Ciekawe zadania i miejsce na własny dziennik z podróży sprawią, że stanie się ona niezbędnym wyposażeniem plecaka małego podróżnika.

Siedmioletnia redaktor naczelna Pola, dziennikarka Jadwiga Przygoda oraz słynny podróżnik Franciszek Wszędobylski i jego pies Nicpoń odwiedzili stolice Europy. Na ich liście znalazł się? Berlin i jego Brama Brandenburska, Londyn ze słynnym Big Benem, a także Paryska Wieża Eiffla, nasi... Książka Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają Polskę autorstwa Martynkien Ewa , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,49 zł .

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, Książka Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy autorstwa Martynkien Ewa , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,99 zł . Przeczytaj recenzję Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI