Fortunat. Dzikie rumaki. Cykl Klub w siodle. Tom 3

Fortunat. Dzikie rumaki. Cykl Klub w siodle. Tom 3 - Stacy Gregg | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stacy Gregg
WYMIAR
10,51 MB
NAZWA PLIKU
Fortunat. Dzikie rumaki. Cykl Klub w siodle. Tom 3.pdf
ISBN
3054184929649

OPIS

3. tom serii hippicznej: KLUB W SIODLEIssie nie jest zachwycona wizją wakacji spędzonych na farmie cioci… Jednak gdy dowiaduje się, że może zabrać ze sobą ukochaną klacz, Strzałkę, pozornie nudna wyprawa nabiera kolorów. Tym bardziej że pojawia się szansa trenowania zwierząt do filmu. Wkrótce do Issie docierają wieści o krążącym w pobliżu stadzie dzikich kuców. Grozi im śmierć, dlatego dziewczyna postanawia je uratować. Zapowiada się kolejna ekscytująca przygoda!

Któregoś dnia dziewczynka słyszy pogłoski o planach schwytania stada dzikich koni krążących w pobliżu wsi. Żal jej zwierząt, a zwłaszcza pięknego ogiera nazwanego Fortunatem… Postanawia im pomóc, licząc na pomoc niezawodnych przyjaciółek z KLUBU W SIODLE! Klub w siodle T.3 Fortunat.

... 1 tom cyklu Klub w siodle Dla młodych wielbicielek fantastycznych przygód, niezwykłych tajemnic i jazdy konnejIssie uwielbia konie - a zwłaszcza Mistyka, na którym jeździ w każdej wolnej chwili.

POWIĄZANE KSIĄŻKI