W pustyni i w puszczy (książka audio)

W pustyni i w puszczy (książka audio) - Henryk Sienkiewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Sienkiewicz
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
W pustyni i w puszczy (książka audio).pdf
ISBN
7553991126756

OPIS

Klasyczna i do dziś uważana za niedoścignioną powieść polskiego noblisty dla młodzieży, czytały i czytają ją z wypiekami na twarzy kolejne pokolenia młodych czytelników. Jest tu wszystko - nastoletni Polak ratuje angielską dziewczynkę od niechybnej zagłady pośród egzotycznej scenerii afrykańskiej przyrody, w kraju ogarniętym krwawą wojną i przemocą. Powieść doczekała się niejednej ekranizacji.Czyta: Anna DereszowskaCzas trwania: 12 godz. 18 min.

Książka "W pustyni i w puszczy" jest na liście lektur obowiązkowych w szkole podstawowej dla klas 4-6. Gdula o swoimi wątpliwościami dotyczących "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza dzielił się w mediach i na Twitterze. Kup w pustyni i puszczy w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Strona 3 - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Przedział wiekowy.

Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy. Henryk Sienkiewicz, W Pustyni i w Puszczy audio lektura. [Audiobook]Kontynuacja na stronie - https://litres.pl/henryk-sienkiewicz/w-pustyni-i-w-puszczy-audio... W Pustyni i w Puszczy audio lektura.

POWIĄZANE KSIĄŻKI