Rozmówki niemieckie ze słownikiem i gramatyką

Rozmówki niemieckie ze słownikiem i gramatyką - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki niemieckie ze słownikiem i gramatyką.pdf
ISBN
3751676111927

OPIS

Rozmówki polsko-niemieckie Lingea zawierają dokładnie to, co przydatne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.

ROZMÓWKI NIEMIECKIE ZE SŁOWNIKIEM I GRAMATYKĄ ... Rozmówki niemieckie ze słownikiem i gramatyką w.7 Rozmówki polsko-niemieckie Lingea zawierają dokładnie to, co przydatne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Rozmówki tureckie ze słownikiem i gramatyką .

Rozmówki niemieckie ze słownikiem i gramatyką 27,08 zł. Rozmówki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI