Re: Zero Życie w innym świecie od zera 07 Light Novel

Re: Zero Życie w innym świecie od zera 07 Light Novel - Tappei Nagatsuki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tappei Nagatsuki
WYMIAR
5,54 MB
NAZWA PLIKU
Re: Zero Życie w innym świecie od zera 07 Light Novel.pdf
ISBN
7659454775359

OPIS

Wracając z supermarketu, Subaru Natsuki, licealista jakich wielu, zostaje nagle przywołany do innego świata. Znowu przeniosło kogoś do świata fantasy?! Jednak na miejscu nie ma śladu po osobie, która go ściągnęła, a sam główny bohater dość szybko pakuje się w kłopoty. Zostaje bowiem napadnięty przez rabusiów. Z opresji ratują go tajemnicza srebrnowłosa piękność i jej duchowy pomocnik z wyglądu przypominający kota. Pragnąc się odwdzięczyć Subaru, obiecuje pomoc w odzyskaniu pewnej skradzionej rzeczy. Kiedy już mają złapać złodzieja, zostają zaatakowani i giną… A przynajmniej powinni zginąć.Subaru odzyskuje przytomność w miejscu, w które został przeniesiony ze swojego świata. „Powrót przez śmierć”, czyli restart po śmierci, okazuje się jedyną nową zdolnością, jaką został obdarzony. Dzięki niej pragnie rozwiązać nawet najbardziej beznadziejne sytuacje i uratować poznaną niedawno dziewczynę. Popularna w Japonii web novel nareszcie w druku!„Nawet jeśli ty o mnie zapomnisz, ja nigdy nie zapomnę o tobie”.

Przeczytaj recenzję Re: Zero Życie w Innym Świecie od Zera Light Novel Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Re:Zero -Życie w innym świecie od zera- 6 (Edycja limitowana), Re:ゼロから始める異世界生活6 ラバーストラップ付き特装版(25 marca 2015; ISBN 978-4-04-067191-8) Re:Zero -Życie w innym świecie od zera- Ex: The Dream the Lion King Saw , Re:ゼロから始める異世界生活Ex 獅子王の見た夢(25 czerwca 2015; ISBN ... Re: Zero - Życie w innym świecie od zera (jap.

Wartość produktów w koszyku . Koszt wysyłki Brutto To be determined .

POWIĄZANE KSIĄŻKI