Mundial. Tajemnice, kulisy, historie nieznane

Mundial. Tajemnice, kulisy, historie nieznane - Jerzy Cierpiatka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Cierpiatka
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Mundial. Tajemnice, kulisy, historie nieznane.pdf
ISBN
9191564598538

OPIS

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to największa sportowa impreza świata. Od roku 1930 - od kiedy są one rozgrywane - powstało tysiące opowieści tworzących oficjalną historię turnieju. Ale poza głównym nurtem istnieją wydarzenia, które zostały zapomniane albo nigdy nie przebiły się do powszechnej świadomości.Tych historii nie znajdziecie w wielkich, oficjalnych mundialowych opracowaniach. poznajcie zatem te i inne ,”smaczki”, zakulisowe opowieści. Mistrzostwa świata w piłce nożnej to przecież nie tylko statystyki i setki wręczanych medali, ale też szalone wydarzenia i nieszablonowe zachowania uczestników - te wesołe i te tragiczne.

Tajemnice, kulisy, historie nieznane - Jerzy Cierpiatka, Marek Latasiewicz, Krzysztof Mrówka, Mirosław Nowak, Norbert Tkacz - opis książki: Mistrzostwa świata w piłce nożnej to największa sportowa impreza świata. Od roku 1930 - od kiedy są one rozgrywane - powstało tysiące opowieści tworzących oficjalną historię turnieju. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: Twój e-mail: » znajdź Mundial.

Tajemnice, kulisy, historie nieznane już od 18,40 zł - od 18,40 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Biografie i dzienniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Przed Wami jedna z wielu barwnych opowieści, które znajdziecie w środku: Wyklęty bramkarz Był wtedy najlepszym bramkarzem Brazylii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI