Kirke (książka audio)

Kirke (książka audio) - Madeline Miller | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Madeline Miller
WYMIAR
7,14 MB
NAZWA PLIKU
Kirke (książka audio).pdf
ISBN
1307452699939

OPIS

Epicka opowieść oparta na motywach mitologicznych, autorstwa zdobywczyni Nagrody OrangeW domu Heliosa, boga słońca i najpotężniejszego z tytanów, rodzi się córka. Kirke jest dziwnym dzieckiem – nie tak potężnym jak ojciec ani tak bezwzględnym jak matka... Dziewczyna próbuje odnaleźć się w świecie śmiertelników, lecz odkrywa w sobie czarnoksięską moc, dzięki której może zagrozić samym bogom… Z tego powodu zostaje wygnana. Nie zamierza jednak przestać kształcić się w czarach. Jej ścieżki skrzyżują się z Minotaurem, Dedalem, jego synem Ikarem, morderczą Medeą i, oczywiście, z przebiegłym Odyseuszem.Samotna kobieta zawsze narażona jest na niebezpieczeństwo, a Kirke nieświadomie budzi gniew zarówno w ludziach, jak i w mieszkańcach Olimpu. Aby ochronić to, co kocha, będzie musiała zebrać wszystkie siły i zdecydować, czy należy do bogów, z których się urodziła, czy do śmiertelników, których pokochała.Czyta: Marta WągrockaCzas nagrania: 13 godz. 42 min.

Minotaur - książka + CD audio 8. Zęby smoka - książka + 2CD audio 9.

Urodziła się wśród bogów, lecz była dla , Kirke, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka audio. Ciekawe audiobooki to sposób na pogodzenie obowiązków z czytelniczą pasją.

POWIĄZANE KSIĄŻKI