Formy klasyczne orgiami

Formy klasyczne orgiami - Pham Dinh Tuyen | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pham Dinh Tuyen
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Formy klasyczne orgiami.pdf
ISBN
5986333172370

OPIS

Autor - artysta origami wybrał dla Was ze swego bogatego dorobku 1 motyw kwiatowy i 25 zwierzęcych. Powstają one z 10 form podstawowych. Za pomocą ponad 600 delikatnych i precyzyjnych rysunków autor krok po kroku wskazuje drogę do sukcesu. Cierpliwi i wytrwali mają szansę przekonać się, jak za pomocą kilku prostych złożeń powstają wierne naturze figurki.

Składanie klasycznego origami jest zabawą z jedną kartką papieru. Zaginanie jej odbywa się ORIGAMI Origami ("Ori" - składać, "kami" - papier) to wywodząca się z Chin, lecz z racji rozwinięcia się jej w Japonii uważana za japońską sztuka składania papieru.Tam też jest na tyle ważna i szanowana, że w szkole prowadzone są specjalne zajęcia z origami dla dzieci.Nic dziwnego skoro pozwala na poznawanie podstaw geometrii, rozwija dziecięcą wyobraźnię i zdolności manualne. Zapoznanie wychowanka z technikami origami klasycznego, origami modułowego i kirigami.

Cele szczegółowe: Ø Rozwijanie zdolności poznawczych prowadzących do rozbudzania zainteresowań sztuką origami. Origami (jap. 折り紙 ori-gami, (1) składany papier, (2) kolorowy papier używany do składania figur) - sztuka składania papieru, pochodząca z Chin, rozwinięta w Japonii i dlatego uważa się ją za tradycyjną sztukę japońską.

POWIĄZANE KSIĄŻKI