Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką

Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką.pdf
ISBN
9678827392278

OPIS

Rozmówki filipińskie Lingea zawierają wszystko, co potrzebne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.

W Rozmówkach szczególny nacisk położono na praktyczną ko, Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką, , 31,4 zł. Rozmówki Lingea umożliwiają swobodne porozumiewanie się podczas podróży i w życiu codziennym.

Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie. W dodatku bez wychodzenia z domu :) Rozmówki filipińskie ze słownikiem i gramatyką.

POWIĄZANE KSIĄŻKI