Praktyczna szkoła piłki nożnej

Praktyczna szkoła piłki nożnej - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,67 MB
NAZWA PLIKU
Praktyczna szkoła piłki nożnej.pdf
ISBN
6040638551009

OPIS

Doskonały przewodnik z mnóstwem fotografii akcji piłkarskich, użytecznymi diagramami sytuacyjnymi boiska i wieloma wskazówkami dotyczącymi gry i ćwiczeń. Od podstaw nauki panowania nad piłką do taktyki gry w zespole, prezentuje szczegółowo różne aspekty gry.

Zobacz, gdzie kupisz Harvey Gill i inni Praktyczna szkoła piłki nożnej w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Praktyczna szkoła piłki nożnej (Harvey Gill i inni). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Praktyczna szkoła piłki nożnej - Harvey Gill i inni .

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! KsiążkaPraktyczna szkoła piłki nożnejautorstwaRichard Dungworth, Gill Harvey, Jonathan Miller ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Praktyczna szkoła piłki nożnej - Richard Dungworth, Gill Harvey, Jonathan Miller (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Książka Praktyczna szkoła piłki nożnej - Harvey Gill, Dungworth Richard, Miller Jonathan Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Informacje o Praktyczna szkoła piłki nożnej - 7164759035 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI