Miód, wosk… Przysmaki, dekoracje, kosmetyki

Miód, wosk… Przysmaki, dekoracje, kosmetyki - Claudia Benthien | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claudia Benthien
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Miód, wosk… Przysmaki, dekoracje, kosmetyki.pdf
ISBN
8833025872578

OPIS

Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego:- przysmaki - chrupiąca granola, aromatyczne marynowane warzywa lub smakowite smarowidła do pieczywa,- dekoracje - od świecy zapachowej w filiżance po batikową apaszkę o niepowtarzalnym wzorze,- kosmetyki i preparaty - które dostarczają ciału i duszy naturalnych składników.Ponad 70 przepisów, pomysłów i instrukcji z niewielu prostych składników - wypróbuj je!

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. £7.40 - Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego: przysmak Miód, wosk Przysmaki, dekoracje, kosmetyki Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego: przysmaki - chrupiąca granola, aromatyczne marynowane warzywa lub smakowite smarowidła do pieczywa ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie.

dekoracje - od świecy w filiżance po batikową apaszkę o niepowtarzalnym wzorze. kosmetyki i ... Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego: przysmaki - chrupiąca granola, aromatyczne marynowane warzywa lub smakowite smarowidła do pieczywa dekoracje - od świecy zapachowej w filiżance po batikową apaszkę o niepowtarzalnym wzorze ... Już w swej czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami, lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego: przysmaki - chrupiącą granolę, aromatyczne marynowane war... Już w czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI