Laleczki z filcu łatwe do uszycia

Laleczki z filcu łatwe do uszycia - Cecilia Hanselmann | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cecilia Hanselmann
WYMIAR
7,15 MB
NAZWA PLIKU
Laleczki z filcu łatwe do uszycia.pdf
ISBN
8546677487726

OPIS

Zręcznie uszyte i sympatyczne!Poznajcie przemiłą rodzinę państwa Filcowych z dziećmi! Laleczki z filcu są nieduże, mięciutkie i można je szybko zrobić. Nadają się więc doskonale na upominki albo do własnej kolekcji. Maszyna do szycia nie będzie nam potrzebna, wystarczy kilka arkuszy filcu, igła z nitką i możemy zaczynać.Szczegółowy kurs podstawowy, proste instrukcje i szablony w skali 1:1 sprawią, że filcowa rodzinka ożyje w mgnieniu oka.Dobrej zabawy!

Nadają się więc doskonale na upominki albo do własnej kolekcji. Maszyna do szycia nie będzie nam potrzebna, wystarczy kilka arkuszy filcu, igła z nitką i możemy zaczynać. Laleczki z filcu łatwe do uszycia Ocena 5 / 5 18126 opinii.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Zręcznie uszyte i sympatyczne! Poznajcie przemiłą rodzinę państwa Filcowych z dziećmi! Laleczki z filcu są nieduże, mięciutkie i można je szybko zrobić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI