Ateny (Pascal Lajt)

Ateny (Pascal Lajt) - Agata Wójcik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Wójcik
WYMIAR
3,41 MB
NAZWA PLIKU
Ateny (Pascal Lajt).pdf
ISBN
4994450160419

OPIS

Dlaczego Akropol ma kolor morelowy?Kim była Melina Mercouri?Jak brzmi grecki blues?Kto dotarł do perskiego skarbu?Ateny, czyli nowe spojrzenie na stolicę Grecji.Po wyjeździe z Pascalem będziesz znać Ateny jak własną kieszeń!Bohaterem igrzysk w 1896 r. w Atenach został nikomu wcześniej nieznany Grek Spiridon Luis, który zwyciężył w biegu maratońskim, ożywiając w narodzie legendę o ateńskim żołnierzu Filippidesie. Ponoć do startu namówił go dowódca wojskowy, gdy Luis pobiegł 20 km po szpadę, której zapomniał na jakąś uroczystość.Miał mu wówczas powiedzieć: „Mój koń się do ciebie nie umywa”.Po 30 km maratonu Luis osłabł, a siły przywróciła mu szklanka wina wypita w przydrożnej tawernie.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie. Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI