Smak szczęścia

Smak szczęścia - Klaudia Kopiasz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Klaudia Kopiasz
WYMIAR
7,96 MB
NAZWA PLIKU
Smak szczęścia.pdf
ISBN
8589600533858

OPIS

WCIĄGAJĄCA OPOWIEŚĆ O SILE PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI Mia wraca do zdrowia i znów może cieszyć się każdym dniem. Kiedy dowiaduje się, że zawdzięcza to Williamowi, chce się z nim spotkać. Przyjeżdża do Londynu, gdzie widzi Williama z inną kobietą. Rozczarowana dziewczyna wraca do Bostonu i postanawia zacząć wspólne życie z Aaronem. ?Czy William będzie chciał odzyskać miłość Mii? ?Czy „przypadkowe” spotkanie we włoskiej winnicy będzie okazją do wyjaśnienia nieporozumień? ?Czy magia Zakynthos wciąż działa?

Witaj serdecznie :) strona ta dotyczy zdrowego stylu życia. Zawiera porady dietetyczne oraz otwiera drzwi do wyższego poziomu świadomości ;-) ... Książka Smak Szczęścia; Książka Smak Szczęścia-20%.

Szybko dochodzi do wniosku, że łagodny flirt nie zaszkodzi ani jej samej, ani jej małżeństwu. Smaki Szczęścia. motywacja i rozwój osobisty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI