Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa

Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa - Henning Beck | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henning Beck
WYMIAR
3,98 MB
NAZWA PLIKU
Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa.pdf
ISBN
5752085475849

OPIS

Jedzenie orzechów i pestek zrobi z ciebie geniusza. Za logiczne myślenie odpowiada lewa półkula, a twórcze podejście zawdzięczamy półkuli prawej. Im większy mózg, tym większe możliwości intelektualne. Mózg, niczym mięsień, da się wyćwiczyć…Nasz mózg, ostatni wielki sekret nauki, otaczają niezliczone mity i legendy. Raz uznaje się go za doskonały kalkulator, a innym razem twierdzi się, że mózg wykorzystuje tylko dziesięć procent swojego potencjału. Henning Beck, neurobiolog i mistrz naukowych slamów, obala liczne mity mózgowe (a dokładniej 20 i pół mitu), choćby te dotyczące różnic między mózgiem męskim i żeńskim, neuronów lustrzanych, hormonów szczęścia czy joggingu mózgowego. W zabawny i zrozumiały sposób wyjaśnia fascynujące zagadki dotyczące działania naszego mózgu. A przede wszystkim zachęca do większego krytycyzmu w stosunku do popularnych sądów oraz do samodzielnego myślenia, niepozbawionego naukowych podstaw.

20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa - Beck Henning , tylko w empik.com: 31,90 zł . Przeczytaj recenzję Mózgobrednie.

Mózgobrednie 20 I Pół Mitu O Mózgu I Jak On Naprawdę Działa Mózgobrednie. 20 i pół mitu o mózgu i jak on naprawdę działa od Henning Beck możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI