Europa o północy. Cykl Pęknięta Europa. Tom 2

Europa o północy. Cykl Pęknięta Europa. Tom 2 - Dave Hutchinson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dave Hutchinson
WYMIAR
4,6 MB
NAZWA PLIKU
Europa o północy. Cykl Pęknięta Europa. Tom 2.pdf
ISBN
8348361431485

OPIS

Drugi tom cyklu „Pęknięta Europa”Jedna z najbardziej wyjątkowych powieści SF tej dekady”. -„LA Review of Books”W podzielonej Europie wyrastają kolejne quasi-państewka. Dla Jima, oficera wywiadu, to koszmar. Co tydzień z zaprzyjaźnionego dotychczas kraju wypączkowuje nowy organizm państwowy, który może – ale nie musi – sprzyjać interesom Anglii. Trudno za tym wszystkim nadążyć. Jednak sytuacja ma się jeszcze pogorszyć. Atak nożownika w londyńskim autobusie rzuca go w świat, w którym jego służba przygotowuje się do starcia z innym wszechświatem i w którym pojawia się człowiek mogący dzierżyć klucz do najściślej strzeżonych tajemnic Europy…Cykl „Pęknięta Europa”Europa jesieniąEuropa o północyEuropa w zimieSugestywna proza autora, intymna znajomość Europy Wschodniej i jego fuzja Kafki z Lenem Deightonem tworzą czarującą powieść o intrydze i paranoi. -„The Guardian”Mapa Europy została przerysowana, a kartografowie wciąż pracują… dla tych, którzy chcieliby sobie wykroić własne królestwa, największym darem w wizji przyszłości Dave’a Hutchinsona jest możliwość przekraczania granic. -Strange Horizons.Intrygujący świat, charyzmatyczne postacie (…) Europa o północy, jak jej poprzedniczka Europa jesienią, jest pulsującą, energetyczną literaturą najwyższej próby. -„LA Review of Books”Hutchinson pisze świetnie, wyróżniają go nie tylko żywe, wnikliwie scharakteryzowane postacie, ale też nieco czarne poczucie humoru, przez co jego twórczość dostarcza trochę mrocznej rozrywki, a zarazem wydaje się niepokojąco trafna i na czasie. -LocusZ pozorną literacką łatwością Hutchinson splata bogate wątki, snując skomplikowaną alegorię politycznych manipulacji, podstępów i umiejętnego zarządzania państwem. -„The Guardian”

PĘKNIĘTA EUROPA (TOM 2) - Dave H - 8167007453 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-05-26 - cena 25,83 zł Europa o północy, Pęknięta Europa tom 2 - opis produktu: Drugi tom cyklu "Pęknięta Europa" Jedna z najbardziej wyjątkowych powieści SF tej dekady".

Tom 2 - Drugi tom cyklu Pęknięta Europa Jedna z najbardziej wyjątkowych powieści SF tej dekady. -LA Review of Books W podzielonej Europie wyrastają kolejne quasi-państewka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI