Dieta w walce z cholesterolem

Dieta w walce z cholesterolem - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,81 MB
NAZWA PLIKU
Dieta w walce z cholesterolem.pdf
ISBN
8248053600630

OPIS

Część wstępna książki przybliża Czytelnikom wiedzę na temat cholesterolu: określa jego poziom i omawia zagrożenia związane z jego nadmiarem. Zawiera 80 przepisów na smaczne, zdrowe, starannie dobrane potrawy od zup i przystawek, przez mięsa, ryby i warzywa, po desery i słodycze. Wypróbujcie, a przekonacie się, że nawet nadmiar "złego" cholesterolu w organizmie wcale nie oznacza konieczności rezygnacji z rozkoszy stołu. Co więcej, mamy nadzieję, że przepisy te przyczynią się w przyjemny, a zarazem istotny sposób do przyjęcia nowego, zdrowego stylu życia i odżywiania się na co dzień.

Standaryzowana kompozycja polifenoli z bergamoty (tzw. BPF) to odpowiedź na największy problem zdrowotny współczesnego polskiego społeczeństwa. Dieta w walce z cholesterolem.

Należy uświadomić sobie, że nasz organizm, a dokładnie wątroba, syntetyzuje aż 1500 mg cholesterolu na potrzeby naszego ciała. Dlatego dieta na podwyższony cholesterol to czynnik służący jako swoiste wspomaganie leczenia zaburzeń lipidowych. Bergamota - niezwykle skuteczny sposób na walkę z cholesterolem już w Polsce! Najnowsze badania wskazują, że w walce z podwyższonym poziomem cholesterolu pomóc może siła natury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI