Rozmówki włoskie dla bystrzaków

Rozmówki włoskie dla bystrzaków - Francesca Romana Onofri | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesca Romana Onofri
WYMIAR
4,62 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki włoskie dla bystrzaków.pdf
ISBN
5271750514297

OPIS

W prostocie tkwi siłaZdobądź szybki i łatwy dostęp do podstawowych informacjiOpanuj zestaw „słówek do zapamiętania”Poznaj zapis fonetyczny pozwalający błyskawicznie przejść do rozmowySetki przydatnych wyrażeń na wyciągnięcie rękiZakupy. Składanie zamówienia w restauracji. Pogawędki o pogodzie. Rozmowy o rodzinie. Radzenie sobie z nagłymi wypadkami. Czy podróżujesz, czy jesteś studentem, ta poręczna książeczka sprawi, że codzienna komunikacja po włosku stanie się dla Ciebie pestką!W książce:Jak zapytać o drogę, zrobić zakupy, zamówić na mieście coś do jedzeniaJak używać liczb, mówiąc o dacie czasie i pieniądzachJak rozmawiać o rodzinie i pracyJak dyskutować o sporcie i pogodzieJak radzić sobie z problemami i nagłymi wypadkamiFrancesca Romana Onofri jest nauczycielką i tłumaczką włoskiego.Karen Möller jest doświadczonym nauczycielem języków i autorką.

Septem | Edukacja \ Nauka języka \ Rozmówki | | Księgarnia Podróżnika Wrocław Rozmówki włoskie dla bystrzaków Karen Antje Möller. Wydawnictwo: Septem Data wydania: 2018-06-05 Kategoria: Edukacyjne ISBN: 9788328333437 Liczba stron: 168.

Zobacz inne Język włoski, najtańsze i najlepsze Rozmówki włoskie dla bystrzaków (e-book) Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI